TOURNOIS – TORNOOIEN 2019

Written by 
Published in Featured
mercredi, 23 janvier 2019 16:44
  TOURNOIS – TORNOOIEN  2019        
                       
      OGY                
                       
  27/06 Start 14.30     26/06 Start 14.30      
                       
1 Grimminge - Galmaarden 1 Mont-Gauthier - Maubeuge  
2 Kerksken -     2 Baasrode -      
3 Kerksken -     3 Baasrode -      
                       
   27/06 Start 14.30     28/06 Start 14.30      
                       
1 Oeudeghien - Sirault   1 Isières   - Tourpes    
2 Ogy -     2 Thieulain -      
3 Ogy -     3 Thieulain -      
                       
      29/06 – Finale Start 14.30          
                       
1 vainqueur/winnaar 25/06   - vainqueur/winnaar 26/06    
2 vainqueur/winnaar 27/06   - vainqueur/winnaar 28/06    
3 ........................       - ........................        
                       
    ---------------------------------------------        
                       
      MONT-  GAUTHIER              
                       
   02/07 Start 15.00     03/07 Start 15.00      
                       
1 Galmaarden - Maubeuge 1 Ogy   - Sirault    
2 Baasrode -     2 Kerksken -      
3 Baasrode -     3 Kerksken -      
                       
   04/07 Start 15.00      05/07 Start 15.00      
                       
1 Acoz - Grimminge 1 Isières   - Aisemont  
2 Mont-Gauthier -     2 Thieulain -      
3 Mont-Gauthier -     3 Thieulain -      
                       
      06/07 – Finale Start 15.00          
                       
1 vainqueur/winnaar 02/07   - vainqueur/winnaar 03/07    
2 vainqueur/winnaar 04/07   - vainqueur/winnaar 05/07    
3 ........................       - ........................        
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      AALST                
                       
   08/07 Start 15.00     09/07 Start 15.00      
                       
1 Grimminge Sirault   1 Maubeuge - Mont-Gauthier  
2 Baasrode     2 Thieulain -      
3 Baasrode     3 Thieulain -      
                       
   10/07 Start 15.00   14/07 - Finale Start 15.00    
                       
1 Wieze - Ogy   Met de 3 dagwinnars en de beste verliezer
2 Kerksken  -     Avec les 3 vainqueurs et le meilleur perdant
3 Kerksken -                  
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      Braine-le-Comte - TILBURCK        
                       
   22/07 Start 15.00     23/07 Start 15.00      
                       
1 Mont-Gauthier - Sirault   1 Grimminge - Acoz    
2 Kerksken -     2 Thieulain -      
3 Kerksken -     3 Thieulain -      
                       
   24/07 Start 15.00     26/07 Start 15.00      
                       
1 Isières ???? - Maubeuge 1 Genappe - Galmaarden  
2 Baasrode -     2 Ogy   -      
3 Baasrode       3 Ogy   -      
                       
      27/07 – Finale Start 15.00          
                       
1 vainqueur/winnaar 22/07   - vainqueur/winnaar 24/07    
2 vainqueur/winnaar 23/07   - vainqueur/winnaar 26/07    
3 ........................       - ........................        
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      Maubeuge              
                       
   30/07 Start 14.30     31/07 Start 14.30      
                       
1 Sirault - Acoz   1 Mont-Gauthier - Ogy    
2 Thieulain -     2 Baasrode -      
3 Thieulain       3 Baasrode -      
                       
   01/08 Start 14.30     02/08 Start 14.30      
                       
1 Grimminge - Saint-Servais 1 Isières   - Galmaarden  
2 Maubeuge -     2 Kerksken -      
3 Maubeuge -     3 Kerksken -      
                       
     03/08 – Finale Start 14.30          
                       
1 vainqueur/winnaar 30/07   - vainqueur/winnaar 02/08    
2 vainqueur/winnaar 31/07   - vainqueur/winnaar 01/08    
3 ........................       - ........................        
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      WIEZE                
                       
   05/08 Start 15.00     06/08 Start 15.00      
                       
1 Mont-Gauthier - Maubeuge 1 Herdersem - Grimminge  
2 Kerksken -     2 Galmaarden -      
3 Kerksken       3 Galmaarden -      
                       
   07/08 Start 15.00     08/08 Start 15.00      
                       
1 Sirault - Ogy   1 Hamme-Zogge - Kastel    
2 Thieulain -     2 Wieze   -      
3 Tjieulain -     3 Wieze   -      
                       
      10/08 – Finale Start 15.00          
                       
1 vainqueur/winnaar 05/08   - vainqueur/winnaar 06/08    
2 vainqueur/winnaar 07/08   - vainqueur/winnaar 08/08    
3 ........................       - ........................        
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      THIEULAIN              
                       
   12/08 Start 14.30     13/08 Start 14.30      
                       
1 Galmaarden - Montroeul 1 Sirault   - Acoz    
2 Kerksken - Grimminge 2 Thieulain - Maubeuge  
3 FINALE       3 FINALE   -      
                       
   14/08 Start 14.30     16/08 Start 14.30      
                       
1 Isières - Mt-Gauthier 1 Vaudignies - Bliquy    
2 Baasrode - Ogy   2 Tourpes   - Oeudeghien  
3 FINALE -     3 FINALE   -      
                       
      17/08 – Finale Start 14.30          
                       
1 vainqueur/winnaar 12/08   - vainqueur/winnaar 14/08    
2 vainqueur/winnaar 13/08   - vainqueur/winnaar 16/08    
3 ........................       - ........................        
                       
    -----------------------------------------------        
                       
      Sirault                
                       
   22/08 Start 14.45     23/08 Start 14.45      
                       
1 Galmaarden  - Acoz   1 Ogy   - Isières    
2 Mont-Gauthier - Kerksken 2 Baasrode -      
3 FINALE       3 Baasrode -      
                       
   24/08 Start 14.45     26/08 Start 14.45      
                       
1 Genappe - Grimminge 1 Maubeuge - Leeuwarden  
2 Sirault -     2 Thieulain -      
3 Sirault -     3 Thieulain -      
                       
      27/08 – Finale Start 14.45          
                       
1 vainqueur/winnaar 22/08   - vainqueur/winnaar 23/08    
2 vainqueur/winnaar 24/08   - vainqueur/winnaar 26/08    
3 ........................       - ........................        
                       
                       
Read 11249 times Last modified on mercredi, 23 janvier 2019 16:56

Presse

100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019

25 décembre 2018
100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019

100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019 De NK-FNJP en de FJPWB willen hun communicatiebeleid moderniseren en hebben hiervoor aan Eric de Boer en zijn team gevraagd...

100 pages pour tout savoir sur la saison 2019

25 décembre 2018
100 pages pour tout savoir sur la saison 2019

100 pages pour tout savoir sur la saison 2019 Dans une volonté de moderniser leur politique de communication, la NK-FNJP et la FJPWB ont chargé Eric de Boer et son...

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

9 octobre 2018
Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats » Op het einde van zijn derde seizoen in N1 werd Corentin Wattier (21 jaar) verkozen tot beste jongere...

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

9 octobre 2018
Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier » Weinig verrassingen in de strijd voor de « Gouden Handschoen » 2018 die zoals verwacht ging tussen de...

Liens

Aile Nord
https://kaatsentiteitvlaanderen.be
Aile Sud
https://www.fjpwb.ovh
Sidebar Ad 4

Contactez nous

Address: Burght 26, B-1547 Bever

Tel: +32 (0)496/26.14.41

Fax: +32 (0)54/58.99.65 

Email: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Website: http://www.nk-fnjp.be

 

Nos Sponsors