Krikilion Jean-Marie

EK - CE MOITA 2019 Resultas - Resultaten

Published in Featured
mardi, 23 juillet 2019 07:06

 

Resultas Championnat d’Europe jeunes Moita ( Portugal) 2019 -

Resultaten Europees Kampioenschap Jeugd Moita ( Portugal) :

Medaille D’Or - Gouden Medaille :

Jeu International - Internationaal Spel


U19 One Wall Garçons - U19 One Wall Jongens
U17 One Wall Garçons - U17 One Wall Jongens

Medaille D’argent - Zilveren Medaille :

Llargues Garçons - Llargues Jongens

Medaille de Bronzen- Bronzen Medaille :

U19 One Wall Filles - U19 One Wall Meisjes
Jeu Local Garçons - Lokaal Spel Jongens
Jeu Local Filles - Lokaal Spel Meisjes

Félicitations à tous nos jeunes , staff et accompagnants pour les résultats , fair-play et l’esprit d’équipe.
Merci au supporters qui ont fat le déplacement pour soutenir les jeunes.

Bravo aan al onze jongeren,staff en begeleiders voor deze resultaten, fair-play en teamgeest.
Bedankt aan de supporters die de verplaatsing hebben gemaakt om onze jongeren aan te moedigen.

 

Tournoi - Tornooi TILBURCK

Published in Featured
lundi, 22 juillet 2019 07:06
  Braine-le-Comte - TILBURCK              
                     
   22/07 Start 15.00              
                     
1 Mont-Gauthier - Sirault   3 - 7      
2 Kerksken - Mt-Gauthier   7 - 3      
3 Kerksken - Sirault    7 - 1      
                     
  23/07 Start 15.00                
                     
1 Grimminge - Acoz   7 - 5      
2 Thieulain - Acoz   7 - 1      
3 Thieulain - Grimminge   7 - 2      
                     
   24/07 Start 15.00              
                     
1 Steenkerque - Maubeuge   5 - 7      
2 Baasrode - Steenkerque   7 - 2      
3 Baasrode   Maubeuge    7 - 1      
                     
  26/07 Start 15.00                
                     
1 Genappe - Galmaarden   7 - 5      
2 Ogy - Galmaarden   7 - 6      
3 Ogy - Genappe   7 - 3      
                     
                     
                     
  27/07   Finale Start 15.00          
                     
1 Kerksken - Baasrode   7 - 1      
2 Thieulain - Ogy   0 - 0      
3 ----------------- - -------------   0 - 0      

Coupe de Belgique - 2019 - Beker van België

Published in Featured
mardi, 16 juillet 2019 16:23
Beker van België - Coupe de Belgique  
               
  In - à ACOZ          
               
  16/07 Start 15.00          
               
Galmaarden - Kerksken   3 - 7  
Celles - Galmaarden   7 - 3  
Celles - Kerksken   1 - 7  
               
  17/07 Start 15.00          
               
Villers-le Gambon - Thieulain   0 - 7  
Kastel -  Villers-le Gambon   7 - 5  
Kastel -  Thieulain   1 - 7  
               
  18/07 Start 15.00          
               
Sirault - Steenkerque 7 - 1  
Ogy - Steenkerque   7 - 0  
Ogy - Sirault    5 - 7  
               
  19/07 Start 15.00          
               
Senzeilles - Tourpes   2 - 7  
Wieze - Senzeilles   7 - 2  
Wieze - Tourpes   7 - 2  
               
  20/07 Finale Start 15.00        
               
 Sirault  Kerksken   4 7  
 Wieze -  Thieulain   0  
Kerksken -  Thieulain   7 5  
               

Grand'Place Bruxelles - Grote Markt Brussel

Published in Featured
mercredi, 10 juillet 2019 04:49
o   14/07 GP Brussel / Bruxelles        
                   
12.15 Miniemen – Minimes            
                   
Sélection Wallonie-Bruxelles contre/tegen Selectie Vlaanderen 10 - 0
                   
14.30 Equipes / Ploegen            
                   
-         Kerksken – Baasrode  7 5  
-        Thieulain -  Ogy    7 5  
-        Kerksken - Thieulain     3  - 7  
                   
                   

Tornooi - Tournoi Aalst

Published in Featured
jeudi, 04 juillet 2019 06:37
      AALST        
               
   08/07 Start 15.00        
               
1 Grimminge Sirault   7 - 4
2 Baasrode Sirault   7 - 1
3 Baasrode Grimminge    7 - 4
               
  09/07 Start 15.00          
               
1 Maubeuge - Mont-Gauthier 2 - 7
2 Thieulain - Maubeuge   7 - 4
3 Thieulain - Mont-Gauthier   7 - 3
               
   10/07 Start 15.00        
               
1 Wieze - Ogy   7 - 4
2 Kerksken  - Ogy   7 - 1
3 Kerksken - Wieze   7 - 0
               
  14/07 - Finale Start 15.00        
               
1 Baasrode - Thieulain   3 - 7
3 Kerksken - Mont-Gauthier   7 - 3
3 Thieulain - Kerksken   7 - 4
               
               
               

PV CA-RvB NK-FNJP 2019-06-19

Published in PVs
lundi, 01 juillet 2019 07:17

Tornooi - Tournoi Mont-Gauthier 2019

Published in Featured
mercredi, 26 juin 2019 17:39
      MONT-GAUTHIER          
                 
   02/07 Start 15.00          
                 
1 Wieze - Maubeuge   4 - 7  
2 Baasrode - Wieze   7 - 5  
3 Baasrode - Maubeuge   7 - 4  
                 
   03/07 Start 15.00          
                 
1 Ogy - Sirault   7 - 1  
2 Kerksken - Sirault   7 - 2  
3 Kerksken - Ogy   7 - 5  
                 
   04/07 Start 15.00          
                 
1 Acoz - Grimminge   7 - 5  
2 Mont-Gauthier - Grimminge   7 - 5  
3 Mont-Gauthier -  Acoz   7 - 3  
                 
   05/07  Start 15.00          
                 
1 Isières - Aisemont   7 - 6  
2 Thieulain - Aisemont   6 - 7  
3 Thieulain - Isières   7 - 0  
                 
    06/07 – Finale Start 15.00      
                 
1 Baasrode - Kerksken   7 - 6  
2 Mt- Gauthier - Thieulain   5 - 7  
3 Baasrode - Thieulain   4 - 7  
                 

Rencontres d'une équipe - Wedstrijden van een team

Published in Autres
mercredi, 26 juin 2019 09:40

Rencontres - Wedstrijden

Published in Autres
samedi, 22 juin 2019 09:46

Tournoi - Tornooi OGY

Published in Featured
jeudi, 13 juin 2019 15:17
      OGY          
                 
   25/06  Start 14.30          
                 
1 Grimminge - Galmaarden   7 - 1  
2 Kerksken - Galmaarden   7 - 1  
3 Kerksken - Grimminge   7 - 3  
                 
   26/06  Start 14.30          
                 
1 Mont-Gauthier - Maubeuge   4 - 7  
2 Baasrode - Mt-Gauthier   7 - 4  
3 Baasrode - Maubeuge   7 - 3  
                 
   27/06  Start 14.30          
                 
1 Oeudeghien - Sirault   7 - 5  
2 Ogy - Sirault   4 - 7  
3 Ogy - Oeudeghien   7 - 3  
                 
  28/jun Start 14.30          
                 
1 Isières - Tourpes   7 - 3  
2 Thieulain - Tourpes   7 - 2  
3 Thieulain - Isières   6 - 7  
                 
    29/06 – Finale Start 14.30          
                 
1 Kerksken - Baasrode   4 - 7  
2 Sirault - Is!ères   4 - 7  
3 Baasrode - Isières   7 - 4  
                 

Presse

100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019

25 décembre 2018
100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019

100 pagina’s om alles te weten over het seizoen 2019 De NK-FNJP en de FJPWB willen hun communicatiebeleid moderniseren en hebben hiervoor aan Eric de Boer en zijn team gevraagd...

100 pages pour tout savoir sur la saison 2019

25 décembre 2018
100 pages pour tout savoir sur la saison 2019

100 pages pour tout savoir sur la saison 2019 Dans une volonté de moderniser leur politique de communication, la NK-FNJP et la FJPWB ont chargé Eric de Boer et son...

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

9 octobre 2018
Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats »

Corentin Wattier: « Een titel die ik opdraag aan mijn ploegmaats » Op het einde van zijn derde seizoen in N1 werd Corentin Wattier (21 jaar) verkozen tot beste jongere...

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

9 octobre 2018
Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier »

Nicolas Nantel : « Deze 2de Gouden Handschoen is nog mooier » Weinig verrassingen in de strijd voor de « Gouden Handschoen » 2018 die zoals verwacht ging tussen de...

Liens

Aile Nord
https://kaatsentiteitvlaanderen.be
Aile Sud
https://www.fjpwb.ovh
Sidebar Ad 4

Contactez nous

Address: Burght 26, B-1547 Bever

Tel: +32 (0)496/26.14.41

Fax: +32 (0)54/58.99.65 

Email: Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.

Website: http://www.nk-fnjp.be

 

Nos Sponsors